Otvoren novi kabinet za fizioterapiju na FZF-u

23.11.2015.
Od početka ove akademske 2015/16. godine Farmaceutsko-zdravstveni fakultet Univerziteta u Travniku može se pohvaliti još jednim savremeno opremljenim kabinetom. Riječ je o fizioterapeutskom kabinetu  koji će omogućiti sticanje praktičnih znanja iz manipulativne terapije, kineziterapije, masaža i masaža vezivnog tkiva.
Ovaj kabinet  je bogatiji za nekoliko novih aparata iz polja fizikalne medicine i to za elektroterapije (TENS 2P, DIA i IF53P), laserske terapije (ProLASER), magnetne terapije (PULSAR), ultrazvučne terapije (MEGASON), kao i aparat SHAPE UP iz polja estetske medicine. Kabinet posjeduje još i medicinski bicikl te pokretnu traku.
Opremljen navedenom modernom tehnologijom, sa svojim mnogobrojnim stručnim kadrom i iskusnim osobljem, poštujući načela dobre prakse, FZF postiže najviše ciljeve u domenu pružanja kvalitetnog praktičnog obrazovanja našim studentima.